Korzyści dla najemcy

          Jeśli zdarzyło Ci się już wynajmować mieszkanie, możesz mieć już pewne doświadczenia, których każdy chciałby uniknąć. Podłoga przypominająca lep na muchy, tyle że w ludzkiej skali? Ściany żółte i spękane niczym pustynia? Kafelki odpadające na dźwięk kichnięcia? Meble prosto z warsztatu samochodowego? U nas od tego odpoczniesz.

             Jesteśmy profesjonalistami i dążymy do perfekcji. Wyraża się to w podstawach, o których często inni zapominają, jak szczegółowa umowa z najemcą. Wiesz czego się spodziewać od nas i czego wymagamy od Ciebie. Wszystko odbywa się legalnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Nie lubimy zaskakiwać, a obie strony powinny wiedzieć dokładnie czego mogą się po sobie spodziewać.

Dlaczego warto zaufać naszej ofercie? Tylko spójrz…

» Zabezpiecza Cię umowa!

» Masz wybór!

Wszystkie dostępne informacje i dokładne zdjęcia pokoju i całego mieszkania znajdują się na naszej stronie. Oferujemy duży wybór lokali w różnych lokalizacjach. Cenimy Twój czas dając możliwość wyboru pokoju przez Internet by lokalizacja była dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

» Pojawił się problem? Nie jesteś sam! 

W godzinach pracy (9.00-17.00) jesteśmy zawsze dostępni, by Ci pomóc. Nie musisz martwić się o nieprzewidziane sytuacje, z którymi zmierzysz się sam. Stała opieka techniczna oraz administracyjna to rzadkość - a dla nas to oczywistość.

» Pewność i prywatność! 

Nasze pokoje zakupione i przystosowane są pod wynajem. Masz pewność, że nie będziesz musiał wyprowadzić się z dnia na dzień, bo mieszkanie zostanie sprzedane. Twój pokój może być Twoją twierdzą przez kilka lat. Zamykasz go na klucz i nikt nie kręci się między Twoimi rzeczami. Cenimy Twoją prywatność!

»  Cena za media jest STAŁA przez cały okres twojego najmu! 

Ogrzewanie, prąd, woda bez limitu. Szybki Internet w Twoim lokum to też oczywistość. Nie zrzucamy odpowiedzialności za podpisywanie nowych umów na naszych klientów. Wchodzisz i mieszkasz!

» Jesteś u siebie!

Mieszkasz niezależnie. Po mieszkaniu nie kręci się właściciel skręcając ogrzewanie, bądź wyłączając światło. To Ty jesteś panem mieszkania. Media zawsze i niezmiennie kosztują 160zł/miesiąc.

» Wyposażenie? Masz to co potrzebne! 

Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Nie potrzebujesz wyprawki bo do dyspozycji otrzymujesz pełne wyposażenie naczyń i narzędzi kuchennych, w tym sprzęt AGD jak: lodówka, mikrofalówka, kuchenka, czajnik elektryczny, pralka, odkurzacz,   żelazko. Do tego otrzymujesz jeszcze: mop do podłóg, deskę do prasowania, suszarkę na ubrania (każdy lokator swoją).