O nas

Każde duże miasto to tysiące pokoi do wynajęcia i sporo czasu poświęconego na szukanie odpowiedniej oferty. Jak w tym gąszczu możliwości znaleźć optymalne miejsce dla siebie?


Nasza firma postanowiła stworzyć własny projekt z myślą o młodych ludziach, którzy szukają doskonałej przestrzeni do życia, spełniającej ich aktualne potrzeby i oczekiwania. 

 

To, gdzie mieszkasz i z jakimi osobami dzielisz przysłowiową kuchnię często decyduje o Twoim komforcie, a nawet samopoczuciu. Wybór mieszkania nie powinien być kwestią przypadku. Warto go powierzyć profesjonalistom, którzy zadbają o wynajmowane przez Ciebie lokum w każdym momencie trwania umowy.    

 

Nasza firma działa na krakowskim rynku nieruchomości od 2013 roku. Dlaczego jest inna niż wszystkie? Bo oferuje świetnie wyposażone pokoje w wyremontowanych  mieszkaniach, w dobrej lokalizacji i przystępnej cenie. A oprócz tego zajmuje się kompleksową obsługą najmu w trakcie jego trwania, zapewniając wsparcie techniczne, doradztwo, stały kontakt i pomoc w sytuacjach problematycznych związanych z nieruchomością.   

 

Razem z zespołem odpowiadamy na wszystkie pytania, w razie potrzeby – rozwiewamy wątpliwości. W przypadku usterki, awarii – interweniujemy i staramy się pomóc. Do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie. Chętnie rozmawiamy. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych najemców i słuchamy ich opinii. 

 

Główne korzyści wynikające z podpisania umowy z naszą firmą to:

 

  • Komfortowy pokój, zamykany na klucz, w pełni wyposażony, znajdujący się w przestronnym mieszkaniu.
  • Dobra lokalizacja, z optymalnym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta, uczelnią.
  • Selektywny dobór współlokatorów, oparty na rekomendacjach. 
  • Mieszkasz niezależnie. Po mieszkaniu nie kręci się właściciel skręcając ogrzewanie, bądź wyłączając światło. To Ty jesteś panem mieszkania.
  • Wsparcie i pomoc techniczna podczas trwania umowy.
  • Stała cena za media przez cały okres twojego najmu.
  • Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Nie potrzebujesz wyprawki, ponieważ do dyspozycji otrzymujesz pełne wyposażenie naczyń i narzędzi kuchennych, w tym sprzęt AGD jak: lodówka, mikrofalówka, kuchenka, czajnik elektryczny, pralka, odkurzacz, żelazko. Do tego otrzymujesz dodatkowo: mop do podłóg, deskę do prasowania, suszarkę na ubrania( każdy lokator swoją).
  • Stały kontakt i doradztwo w sytuacjach awaryjnych.
  • Bezproblemowe mieszkanie.